NYVSC TÁJFUTÁS
AZ NYVSC TÁJFUTÓ SZAKOSZTÁLYÁNAK HONLAPJA

GALÉRIÁK


Óévbúcsúztató térképes edzés - 2018.12.30.

Harangodi Erdei Iskola - Napkor

Téli túra - 2018.12.28.

Bánkút

Szakosztályi évzáró - 2018.12.01.

Nyírerdő Zrt Nyíregyházi Erdészeti Központ Sóstóhegy

Bocskai Kupa - 2018.11.11.

Hajdúhadház - Katonai Gyakorlótér

NYVSC Jubileumi Kupa 2. forduló - 2018.11.04.

Nyírtura

Eger Nagydíj - 2018.10.27-28.

Felsőtárkány, Eger

Gyöngyös Kupa - 2018.10.07.

Lajosháza

Sprint Váltó Országos Bajnokság - 2018.09.16.

Miskolc

Rövidtávú Országos Bajnokság - 2018.09.15.

Miskolc

Eger Kupa 2.forduló - 2018.09.08.

Eger

Nyíregyháza Kupa - 2018.08.25-26.

Nyíregyháza

Hungária Kupa - 2018.08.16-20.

Tapolca

Edzőtábor - 2018.07.26-31.

Románia

Tisza-tó Kupa - 2018.06.10.

Abádszalók

Csokonai - Alföld Kupa - 2018.06.02-03.

Hajdúhadház

Országos Diákolimpia és Honvéd Kupa - 2018.05.26-27.

Veszprém - Eplény

NYVSC Jubileumi Kupa 1. forduló - 2018.05.19.

Nyíregyháza

Tipo Kupa - 2018.05.12-13.

Károlytáró

Nógrád Nagydíj - 2018.04.28-30.

Szügy - Balssagyarmat

Sz-Sz-B megyei Diákolimpia - 2018.04.15.

Levelek

Tavaszi Spartacus Kupa 2018.04.07-08.

Csákvár, Vérteskozma

CEYOC 2018.04.06-08.

Csákvár, Vérteskozma

Városi / Megyei Mezei Futó Diákolimpia 2018.04.05.

Repülőtér

Szeged Kupa 2018.03.17-18.

Bodoglár

Heliktit Kupa 2018.03.11.

Nyíregyháza - Sóstó

Térképes edzés 2018.02.04.

Harangod

Térképes edzés 2018.01.28.

Harangod

Térképes edzés 2018.01.13.

Harangodi erdei Iskola - Napkor

Óévbúcsúztató térképes edzés 2017.12.30.

Harangodi Erdei Iskola - Napkor

Zempléni túra 2017.12.28.

Újhuta

Térképes edzés - 2017.12.02.

Sóstó

Szakosztályi évzáró - 2017.11.25.

Nyírerdő Zrt Nyíregyházi Erdészeti Központ Sóstóhegy

Őszi Boróka Kupa 2017.11.11-12.

Bócsa

Eger Nagydíj 2017.11.04-05.

Bogács és Cserépfalu

Összetett Bajnokság eredményhirdetése 2017.10.21.

Bodoglár A Középtávú Ob, a Rövdtávú OB és a Normáltávú OB eredményei alapján F14 kategóriában 1. Sztojka Milán.

Normáltávú Országos Bajnokság 2017.10.21.

Bodoglár

Kalocsa Kupa 2017.09.30-10.01.

Ágasegyháza - Fülöpháza

Sprint Váltó Országos Bajnokság 2017.09.17.

Gyula

Rövidtávú Országos Bajnokság 2017.09.16.

Gyula

Eger Kupa 2.forduló 2017.09.09.

Eger

Nyíregyháza Kupa 2017.09.02-03. (4.futam)

Nyíregyháza

Hungária Kupa 2017.08.08-12.

Orfű

Edzőtábor 2017.07.27-29.

Miskolc - Bükk

Transylvania Open 2017.07.19-23.

Románia

Sportági bemutató 2017.07.07.

Nyíregyházi Erdészet Erdei Iskola

Tisza-tó Kupa 2017.06.11.

Tiszafüred

Országos Diákolimpia és Sopron Kupa 2017.05.27-28.

Sopron

Sprint edzések 2017.05.13-14.

Nyíregyháza lakótelepein

Sportági Bemutató 2017.05.09.

Zelk Zoltán Általános Iskola

H-B. megyei Normáltávú Bajnokság 2017.05.07.

Debrecen Fráter-tanya

Edzés 2017.05.02.

Városi Stadion

Térképes edzés 2017.04.14.

Miskolc - Királyasztal

BAZ megyei Diákolimpia + Kísérő verseny 2017.04.14.

Miskolc - Királyasztal

CEYOC 2017.03.31-04.02.

Sobótka - Lengyelország

Térképes edzés 2017.04.01.

Sóstó

Városi mezei futó diákolimpia 2017.03.21.

Sóstói erdő (Tölgyes Csárda)

Tavaszi Spartacus Kupa 2017.03.18-19.

Szentgyörgyvárpuszta

Térképes edzés 2017.03.15.

Nyírtura

Csokonai - Alföld Kupa 2017.03.11-12.

Hajdúhadház - Katonai gyakorlótér

Hiszek Benned Sport Program - Sportágválasztó 2017.02.24.

Continental Aréna

Óévbúcsúztató térképes edzés 2016.12.30.

Harangod

Bükki túra 2016.12.28.

Háromkő - Tarkő - Zsidó-rét

Szakosztályi évzáró 2016.11.26.

Nyírerdő Zrt Nyíregyházi Erdészeti Központ Sóstóhegy

Keleti Tájfutó Napok 2. nap 2016.11.06.

Kemecse - Nyírtura

Keleti Tájfutó Napok 1. nap 2016.11.05.

Kemecse - Nyírtura

Térképes edzés 2016.10.29.

Lőtér

Nyírerdő Nap 2016.10.08.

Erdei Tornapálya

Szlovák Normáltávú Bajnokság - 2016.09.24.

Szilice

Eger Kupa 2.forduló - 2016.09.24.

Eger

Sprint Váltó OB - 2016.09.11.

Mátrafüred

Rövidtávú Országos Bajnokság (ROB) 2016.09.10.

Gyöngyös

Kórház Kupa (délelőtt és délután) 2016.08.28.

Nyíregyháza

Örökösföld Kupa (délelőtt és délután) 2016.08.27.

Nyíregyháza

Erzsébet-tábor - 2016.08.07-12.

Zánka

Hungária Kupa 5.nap 2016.08.03.

Miskolc - Bükkfennsík - Jávorkút

Hungária Kupa 4.nap 2016.08.02.

Miskolc - Csanyik

Hungária Kupa 3.nap 2016.08.01.

Miskolc- Csanyik

Hungária Kupa 2.nap 2016.07.31.

Miskolc- Lillafüred

Hungária Kupa 1.nap 2016.07.30.

Miskolc - Komlóstető

Limanowa Kupa 2016.07.22-24.

RABKA-ZDRÓJ Lengyelország

Tisza-tó Kupa 2016.06.12.

Abádszalók

Waldlaufer Futás 2016.05.28.

Erdei Tornapálya

Országos Diákolimpia Normáltáv 2016.05.22.

Felsőtárkány

Országos Diákolimpia Váltó 2016.05.21.

Eger

Országos Diákolimpia Rövidtáv 2016.05.21.

Eger

Sprint edzés 2016.05.14.

Rozsnyó

Sprint edzés 2016.04.30.

Nyíregyháza, Sóstói úti Kórház

Megyei Diákolimpia 2016.04.16.

Sényő

Nógrád Nagydíj 2016.04.02-03.

Mátraszele

Edzés 2016.03.25.

Levelek

Tavaszi Spartacus Kupa 2016.03.19-20.

Csákberény

Észak-Alföldi Tájfutó Napok 4. nap 2016.03.15.

Hajdúhadház - Katonai gyakorlótér

Észak-Alföldi Tájfutó Napok 2. nap 2016.03.13.

Hajdúhadház - Katonai gyakorlótér

Észak-Alföldi Tájfutó Napok 1. nap 2016.03.12.

Hajdúhadház - Katonai gyakorlótér

Edzőverseny 2016.02.20.

Baktalórántháza

Óévbúcsúztató térképes edzés 2015.12.30.

Harangod

Szakosztályi évzáró 2015.11.28.

Nyírerdő Zrt Nyíregyházi Erdészeti Központ Sóstóhegy

Nyírerdő Kupa 2015.11.28.

Nyírtura

Bocskai Kupa 2015.11.08.

Debrecen, Fráter Tanya

Nyíregyháza Város Nappali Egyéni Bajnoksága 2015.10.31.

Sóstói erdő

Országos Csapatbajnokság (OCSB) 2015.10.24.

Miskolc Csókás

Normáltávú Országos Bajnokság (ONEB) 2015.10.17.

Pilisszentlélek

Megyei mezei futó diákolimpia 2015.10.15.

Repülőtér

Városi mezei futó diákolimpia 2015.10.08.

Sóstói erdő (Tölgyes Csárda)

Nyírségi Ősz 2015.10.04.

Sóstó

Nyírerdő Nap 2015.10.03.

Erdei Tornapálya

Keleti Tájfutó Napok 2015.09.20. (2. nap)

Nyíregyháza Kabalás

Keleti Tájfutó Napok 2015.09.19. (1. nap)

Nyíregyháza Lőtér

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB) 2015.09.13.

Szeged

Rövidtávú Országos Bajnokság (ROB) 2015.09.12.

Szeged

Sz-Sz-B. megyei Rövidtávú Bajnokság és Kórház Kupa - 2015.09.06.

Nyíregyháza

Vidor félmaraton váltó és VIDOR-ka futás 2015.09.05.

Nyíregyháza

Nógrádi Hungária Kupa 5. nap 2015.08.20.

Salgótarján - Rónafalu

Nógrádi Hungária Kupa 4. nap 2015.08.19.

Salgótarján - Rónafalu

Nógrádi Hungária Kupa 3. nap 2015.0818.

Salgótarján

Nógrádi Hungária Kupa 2. nap 2015.08.17.

Kazár

Nógrádi Hungária Kupa 1. nap 2015.08.16.

Kazár

Edzőtábor 2015.08.11-13.

Bánkút

Transmoduls Pannon Tájfutó Napok 2015.07.17-19.

Pápa és Németbánya

Edzés 2015.07.11.

Kabalás

Ifjúsági Európa Bajnokság (Váltó eredményhirdetés) 2015.06.27.

Kolozsvár

Borsod Kupa 2015.06.13.

Bükkszentlászló

Tisza-tó Kupa 2015.06.07.

Tiszafüred

Országos Diákolimpia 2015.05.17. Normáltáv

Diszel - Zalahaláp

Országos Diákolimpia 2015.05.16. Rövidtáv

Zánka

Tipo Kupa 2015.05.01-03.

Mátraalmás

Megyei Diákolimpia 2015.04.25.

Mándok

Nyírség - Szabolcs Kupa 2.nap 2015.04.11-12.

Nyírbátor

Nyírség - Szabolcs Kupa 1.nap 2015.04.11-12.

Ófehértó (A képeket Nagy István készítette. Köszönjük!)

II. Tavaszváró Futóverseny - 2015.03.21.

Tornapálya

Városi Mezei Futó Diákolimpia 2015.03.19.

Sóstói erdő - Tölgyes csárda

Családi túra 2015.03.14.

Harangod

Sz-Sz-B. megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07.

Harangod

Keleti Utánpótlás Kupa 2014

Nagyszállás

Megyei Diákolimpia 2014

Baktalórántháza

Nyírség - Szabolcs Kupa 2.nap 2014

Nyíregyháza

Nyírség - Szabolcs Kupa 1.nap 2014

Nyíregyháza

Országos Diákolimpia Normáltáv 2014

Mánfa

Országos Diákolimpia Rövidtáv 2014

Pécs

Tájfutó Fesztivál 2014

Hegyközszentmiklós Románia

Homokháti Maccabi Kupa 2014

Mórahalom - Balotaszállás

Bihar Kupa 2014

Románia

Postás Kupa 2014

Piliscsaba

Karszt Kupa 2014

Szlovákia - Szilice




MSBT.hu design