AZ NYVSC TÁJFUTÓ SZAKOSZTÁLYÁNAK HONLAPJA

Megkezdődött a 2019. évi tájfutó szezon !

2019.03.05. 20:12

A Boróka Kupával kezdtük a versenyszezont

Ha március, akkor elkezdődik a tájfutó szezon!  Ezúttal is a Boróka Kupa volt a szezonnyitó verseny. Komoly mezőnyök – köztük többszörös magyar bajnok tájfutók, „ másodállásos” atlétikai bajnokok és szenior VB-s dobogósok – indultak és futottak a kellemes télvégi időben. Technikás terephez illő pályákkal készültek a rendezők.
Egyesületünkből 3 gyerek indult a versenyen, mindhárman remekül teljesítettek.

Berencsi Panna 12 C-ben  szombaton 1., vasárnap 2. helyezéssel összetettben az első helyen végzett,  Morauszki Misi szintén 12 C-ben indult, a szombati 2. hely után vasárnap egy remek futással  1. lett és az összetett eredménye is aranyérmet ért. Sztojka Milán F 16 kategóriában az értékes 4. helyen végzett, a mezőnyben olyan futókkal, akik atlétikai bajnokságot nyertek, vagy akik 2018-ban az  ifi EB-n is indultak (magyar és szlovák válogatottak).

GRATULÁLUNK MINDHÁROM versenyzőnknek !!!